Natasza Urbańska - macocha jak się patrzy!

13.09.2010

Słowa kluczowe: Natasza Urbańska, Janusz Józefowicz, Jakub Józefowicz, fotki, zdjęcia paparazzi

Janusz, Natasza i Kuba Józefowiczowie.
Janusz, Natasza i Kuba Józefowiczowie.
Dużo się plotkowało o tym, że Natasza Urbańska choć jest dumną mama córeczki Janusza Józefowicza, to i tak stoi na uboczu jego życia rodzinnego. A wszystko dlatego, że nie potrafi się odnaleźć w sytuacji w której dzieci Janusza z pierwszego małżeństwa mogłyby być jej młodszym rodzeństwem. Tym czasem okazuje się, ze wszystko układa się w jak najlepszym porządku!

Rozwód rodziców nigdy nie jest dla dzieci sytuacją prostą. Sprawa komplikuje się jeszcze bardziej, gdy nowy(a) partner(ka) rodzica jest w takim wieku, że łatwiejsze byłyby między nimi relacje siostrzano-baterskie niż rodzicielskie. Tak to właśnie wygląda u Janusza Józefowicza, który ma 51 lat i dwójkę dzieci: Kamilę (27l.) i Jakuba (17 l.)  a jego obecna żona Natasza Urbańska ma 33 lata.

Dołącz do fanklubu Nataszy Urbańskiej na My-Star.pl! Napisz znajomym co myślisz o jej związku z Józefem!

Nie zrozumcie nas źle. Absolutnie nie chcemy krytykować takich związków. Czasem w życiu tak się zdarza, że ludzie się rozchodzą co wcale nie umniejsza ich miłości do wspólnych dzieci. Ale nie da się ukryć, że nie jest to sytuacja prosta, a na pewno dużo wymaga od nowych partnerów. Zwłaszcza jeśli są to młodsze kobiety, które też chcą mieć dziecko z ukochanym.

Rodzinne problemy Janusza Józefowicza. ZOBACZ!

W takiej sytuacji znalazła się Natasza. Nie będziemy tego związku ani bronić, ani krytykować - my jesteśmy tylko obserwatorami tego co się dziś dzieje. A dużo padło cierpkich słów na temat jej stosunków z dziećmi Janusza z pierwszego małżeństwa. Tym czasem okazuje się, że przynajmniej jeśli chodzi o jego syna Jakuba, to relacje są co najmniej poprawne. 

Oblicza Nataszy Urbańskiej! GALERIA!

Janusza i Nataszę zauważyliśmy, gdy podjeżdżali przed teatr Buffo w  którym on pracuje. Natasza z gracją wyskoczyła z samochodu i poczekała na męża, który trzeba przyznać nie był w tym równie zwinny i oboje udali się do mieszczącej się tam restauracji. W czasie gdy jedli obiad, na miejsce przyszedł wspominany wcześniej Jakub. Z uśmiechem przywitał się z tatą i jeszcze bardziej czule z macochą.

Józefowicz pije, prowadzi i na dodatek gada przez telefon! ZDJĘCIA!

Dosiadł się do ich stolika i czekając aż zjedzą posiłek zamówił sobie coś słodkiego. Mieliśmy wrażenie, że w tym czasie więcej niż z tatą rozmawiał z Nataszą. Wymieniali się jakimiś uwagami i co jakiś czas wybuchali gromkim śmiechem. W końcu wyczyścili talerze a Józefowicz uregulował rachunek. Wszyscy ruszyli w stronę samochodu i zapakowali rzeczy Kuby do bagażnika.

Józefowicz i Urbańska żyją jak szlachta! FOTY!

Po czym cała trójka odjechała do dworku w Jajkowicach, w którym Janusz i Natasza mieszkają na co dzień ze swoją niespełna dwuletnią córeczką Kalinką. Uwierzcie nam - jesteśmy przekonani, że Natasza sprawdza się jako macocha. A przynajmniej tak to wygląda. 

Zobacz także

23.03.2010 Hubert Urbański też napisze książkę!

Hubert Urbański jest jedyną osobą, która zawsze zasiada przy stoliku stojącym w …

31.03.2010 Piotr Adamczyk miał zostać ślusarzem!?

To byłaby niepowetowana strata nie tylko dla polskiego, ale dla światowego kina. Jak donosi …

18.10.2010 Mucha zostaje w You Can Dance!

Po poprzedniej edycji "You Can Dance!" pojawiły się doniesienia, że Ania Mucha …

Dodaj komentarz

Komentarze

060711 waterpark Image Banner 300 x 250
starnews.pl na Fecebooku