Mężczyzna na randce

Portal randkowy to wspaniałe miejsce. Można się ubrać w dziurawe spodnie, założyć wyciągnięty podkoszulek, a randka online i tak się świetnie uda.

W końcu nikt nie zauważy faktycznego stanu naszego ubioru, jak również nie będzie oceniał naszego wyglądu. Spotkanie w realu to już niestety zupełnie inna bajka. Jak się na nie ubrać?

Trzeba dopasować strój do okazji

Najważniejsze dla mężczyzny jest odpowiednie dopasowanie stroju do miejsca, do którego się wybiera. Jeśli będzie schludnie i będzie pasowało, to w zasadzie można odtrąbić sukces.

Jeśli nie będzie pasowało, to już trochę gorzej. Zwłaszcza w sytuacjach, kiedy potrzebna będzie aktywność fizyczna, a ubranie zupełnie nie będzie się do tego nadawało.

Równie niekorzystnie będzie w przypadku, kiedy potrzebny jest strój elegancki, a będzie raczej codzienny, na przykład w trochę lepszej restauracji.

Normalnie i schludnie, tak dla pewności, to ubiór codzienny, tak zwany casual. Oznaczać to może przede wszystkim zapinaną na guziki koszulę w połączeniu z butami sportowymi i jeansami. Jeśli jest to normalny strój mężczyzny na co dzień, będzie też dobry na większość pierwszych randek.

Dodaj komentarz