W związek trzeba zainwestować

Każdy związek wymaga mniejszych bądź większych inwestycji. I nie chodzi tutaj jedynie o kwestie finansowe, choć wiadomo że randki kosztują. W związku wyróżniamy różne rodzaje inwestycji, do jakich zalicza się emocje, czas i energię oraz oczywiście wspomniane już pieniądze.

Nie zależnie od tego czy jest to związek krótkotrwały czy to coś poważniejszego i na dłuższy okres czasy, w grę zawsze wchodzą emocje. Każda relacja damsko-męska wymaga od dwojga ludzi poświęcenia i zaangażowania emocjonalnego, czasami wywołuje złość, rozczarowanie, innym razem jest to splot wyłącznie radosnych wydarzeń.

Każdy związek potrzebuje otwartej, szczerej i wrażliwej postawy obojga partnerów, jednak nie zawsze wszystko układa się po naszej myśli.

Inwestycja w związek swojego czasu i energii jest nieodłącznie związana z emocjami. Zanim znajdziemy właściwego partnera, może upłynąć wiele długich tygodni, w ich trakcie może spotkać nas uczucie smutku i rozczarowania, ale i nieodpartej radości. Mimo to zawsze warto poświęcić swój czas na poszukiwanie miłości, także rejestrując się w portalach randkowych, aby na końcu poszukiwań stwierdzić że ma się przy sobie ukochaną osobę na dobre i złe.

Umawiając się na randkę, zwykle nie myślimy o kwestiach finansowych, mimo że wszystko kosztuje, nie traktujemy związku jako inwestycji za którą musimy płacić. Umawiając się za pośrednictwem portalu randkowego, randka online jest za darmo. Randki w realu są kosztowne dla obu stron związku, a jednak ten rodzaj inwestycji często jest pomijany w związkach.

Dodaj komentarz