Randkowanie po rozwodzie

Rozwód to zawsze trudne przeżycie. Także wtedy, kiedy jest to w sposób oczywisty najlepsza opcja dla absolutnie wszystkich. Czas po rozwodzie nie jest łatwy i często można spotkać się z radami, by wtedy powstrzymać się od nawiązywania bliższych relacji, unikać randek internetowych. Wcale nie musi to być jednak dobra rada.

Czas odbudować swoje życie

Portal randkowy jako miejsce do poszukiwania „odbicia”? Szybkiego związku do zapomnienia o poprzednim? Jeśli ktoś w ten sposób chce potraktować swoje internetowe znajomości i randki internetowe, lepiej żeby się od serwisów randkowych trzymał z daleka. Zdrowe podejście do tego typu miejsc oznacza odbudowanie swojego życia w sposób nie nachalny, ale metodyczny i… zwyczajny.

Randki, portale randkowe, spotykanie się z ludźmi, chociażby tylko w sieci, rozmowa – to wszystko elementy naszej codzienności, która trochę była zawieszona na czas małżeństwa, ale teraz powinna się normalnie odrodzić. Trzeba oczywiście podchodzić do tego powoli i ostrożnie, nie rzucać się na głęboką wodę i wybrać jakiś portal, gdzie jest dużo bardzo zróżnicowanych ludzi.

Wtedy znacznie łatwiej o przyjaźń i dobrze spędzony czas, bo nie każda nowa znajomość będzie od razu miała w perspektywie bliższe relacje. Po takim zapoznaniu będzie łatwiej umówić się na pierwsze randki w Warszawie, bo najtrudniej przełamać pierwsze lody po rozstaniu.

Dodaj komentarz